3 tipy na dárky i vánoční pohodu

Banner_Sonnentor

Advent a doba vánoční je ideální čas pro společné chvíle s rodinou. I když se nám může stát, že kvůli úklidu, nákupům a pečení se dostaneme do stresu, nezapomínejme zastavit věčný spěch a prožít svátky v klidu, míru a pohodě, v radosti z narození Ježíše Krista. 

Čekání na Vánoce si můžeme zpříjemnit u společného jídla, konverzací, hrou, společnou procházkou, anebo také modlitbou či četbou knihy.  Máme však pro Vás ještě další 3 tipy na vánoční pohodu anebo na dárek k Vánocům. Co takhle šálek lahodného bio čaje nebo svařeného vína z bio koření anebo provonění bytu voňavými éterickými oleji?  

Bio čaje značky Sonnentor jsou symbolem prvotřídní kvality, lahodných bylinných receptur a úcty k ruční práci. V naší nabídce máme nově čaje ovocné, zelené, kořeněné, bylinné i černé, čaje pro advent, vánoční pohodu i zimní období. Zahřejte si ruce nad horkým šálkem lahodného čaje a užívejte si krásné chvíle adventu. Nebo udělejte radost své rodině a přátelům lahodným dárkem pod stromeček.

1359_slovoprotebe.cz_Sonnentor_Adventni ovocny caj1356_slovoprotebe.cz_Sonnentor_Darkove baleni caju pro maminku1358_slovoprotebe.cz_Sonnentor_Darkove baleni caju pratelstvi

Bio koření do svařeného červeného vína rozvoní Váš dům svůdnou vůní hřebíčku, skořice a pomeranče a podpoří tak pohodovou atmosféru adventního času. Příprava je jednoduchá. Sáček s kořením vložte do šálku horkého vína, nevařte, nechte jen 5-10 min. odstát. Přidejte kousky pomeranče nebo rozinky a vychutnejte si vánoční punč s Vašimi blízkými. 

1361_slovoprotebe.cz_Sonnentor_Koreni do svareneho vina

Bio éterické oleje Sonnentor, které jsou nově v naší nabídce jsou čisté výtažky rostlin, které mají svou charakteristickou vůni. Jsou to vysoce kvalitní přírodní oleje bez umělých a syntetických přísad. Jedině tak se může plně rozvinout čistá vůně přírody. Použití je velmi různorodé, např. k aromaterapii, do aromalamp, do sauny, koupelí, na masáže, do osvěžovače anebo také do vysavačů či k ovonění tělových olejů. Pomocí aromalampy můžete provonit, zlepšit a dezinfikovat vzduch v místnosti.

 1362_slovoprotebe.cz_Sonnentor_Adventni etericky olej

Jak funguje kouzlo aromaterapie?

  1. Do misky aromalampy se vlije voda a 2 až 6 kapek éterického nebo vonného oleje, množství kapek se řídí velikostí místnosti a intenzitou vůně použité esence.
  2. Plamínek svíčky ohřívá misku, ze které se jako první odpařují těkavé vonné silice. Vždy je nutné dbát, aby v misce bylo alespoň trochu vody, jinak by mohlo dojít k poškození lampy.
  3. Dolévání vody do rozpálené aromalampy provádíme horkou vodou. Je to jedno z největších kouzel aromaterapie, které Vás uvede do říše vůní a malých zázraků. 

 

Značka Sonnentor je průkopníkem ve výrobě kvalitních bioproduktů v oblasti bylin, čajů a koření. Pracuje s ohledem k životnímu prostředí a respektem vůči lidem. Snaží se inspirovat ostatní a měnit svět k lepšímu. Podniká zodpovědně a díky tomu může do každého domova přinášet zdraví, pohodu a radost.

Sonnentor logo