Melissa & Harry Harrison

Melissa & Harry Harrison_small

Melissa Harrison je ředitelkou školní knihovny. Jejím manželem je Harry H. Harrison, Jr., mají spolu dvě odrostlé děti a žijí v Dallasu v Texasu.
Harry H. Harrison Jr. je odborníkem na rodičovství a autorem knih. Po mnoho let provozoval svou vlastní kreativní poradenskou společnost Harrison Creative Directions. Vydal řadu knih o rodičovství. Knihy o výchově dětí začal psát, protože má velmi jasný pohled na to, o čem rodičovství je (jeho žena Melissa jako učitelka každodenně viděla zlé a ošklivé výsledky rodičovství). Jeho knihy jsou krátké, rychlé a k věci. Nedlí v existencializmu rodičovství. Hovoří o výzvách, veselosti, lásce a skutečnostech. Vždycky věděl, že muži mají takové knihy rádi.
Za svoje poslání považuje změnit některé náhledy: "už je načase být našim dětem rodiči, nikoli nejlepšími přáteli. Je načase, abychom je začali připravovat na reálný svět, který je čeká, ne utratit tisíce dolarů, abychom jim na šesté narozeniny udělali nejlepší oslavu na světě. Je načase ukazovat jim své dospělé chování, nikoli snažit se chovat jako když nám bylo patnáct. Mám náhledy ohledně důvěry, což některé lidi irituje, nicméně jejich potomstvo jim zahlcuje jejich nedospělý systém." To o sobě říká.
Napsal dvě knížky, které mladí dospělí chystající se vykročit do světa dospělých považují za neuvěřitelně užitečné: 1001 Things Every Teen Should Know Before They Leave Home (=1001 věcí, které by měl vědět každý teenager, než odejde z domu) a 1001 Things Every College Student Needs to Know (=1001 věcí, které potřebuje znát každý středoškolák).
*převzato z externího zdroje

1 položek celkem
100 Harrison Mama a dcera 9788089793327 01
+Dárek k nákupu
220 Kč –20 %
176 Kč

Moudrost, která vychází ze srdce

Kód: 100

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem