O nás

 

Naše „Proč“

Na trhu existuje mnoho nakladatelství, vydavatelství, větších i menších knihkupců, online i offline prodejců, s kratší či delší dobou působnosti, kteří nabízejí knihy s podobným zaměřením. Proč tedy další prodejce knih? Čím se odlišuje „Slovo pro Tebe“?

Naším záměrem je více než samotný prodej a výdělek. „Slovo pro Tebe“ si dalo za úkol přiblížit Boží slovo nám, křesťanům, aby nás inspirovalo ve všem, co děláme, povzbuzovalo nás v našem duchovním rozvoji a pomáhalo nám v obtížných životních situacích. „Slovo pro Tebe“ ukazuje a motivuje, jak neztratit směr v dnešní uspěchané době.

Naše Vize:

Naší vizí je stát se hlavním zdrojem pro každého křesťana, z něhož může čerpat podněty pro svůj duchovní rozvoj.

Naše Mise:

Naším posláním je, díky námi pečlivě vybrané nabídce duchovní literatury a doplňkových předmětů, zlepšit duchovní život křesťanů a prohloubit jejich spojení s Bohem, aby se stali zralými a sebevědomými křesťany, kteří budou šířit lásku a Boží slovo dále do světa.

Naše nabídka:

„Slovo pro Tebe“ se soustředí na duchovní literaturu pro dospělé, mládež i děti. Nabízí drobné brožurky s modlitbami a zamyšleními, první misálky a knihy pro malé křesťánky učící o Bohu, knihy pro dospělé a mládež zaměřené na duchovní rozvoj, vztahy i výchovu, a dále také příběhy, svědectví, životopisy nebo romány s duchovní tématikou. Samozřejmostí jsou Bible v krásném podání – cestovní či kapesní verze s obalem se zipem.

Aby nás slovo Boží provázelo celý den, i když zrovna nesedíme u knihy, doplnili jsme nabídku o růžence, kříže, náramky, kalendáře, dřevěné kříže, růžence, ikony, svaté obrázky, krásné a unikátní přívěsky či náramky ozdobené medailonkem nebo křížkem, magnetky, záložky, samolepky aj.

V neposlední řadě u nás naleznete křestní roušky, svíce a svíčky a jiné předměty, které využijete u příležitosti svátosti křtu nebo k prvnímu sv. přijímání.

Doufáme, že se Vám nabídka bude líbit. Pokud Vám něco na našem e-shopu chybí, napište nám. Pokud to bude v našich možnostech, rádi to na náš e-shop přidáme.