O nás

 

Naše „Proč“

Na trhu existuje mnoho nakladatelství, vydavatelství, větších i menších knihkupců, online i offline prodejců, s kratší či delší dobou působnosti, kteří nabízejí knihy s podobným zaměřením. Proč tedy další prodejce knih? Čím se odlišuje „Slovo pro Tebe“?

Naším záměrem je více než samotný prodej a výdělek. „Slovo pro Tebe“ si dalo za úkol přiblížit Boží slovo nám, křesťanům, aby nás inspirovalo ve všem, co děláme, povzbuzovalo nás v našem duchovním rozvoji a pomáhalo nám v obtížných životních situacích. „Slovo pro Tebe“ ukazuje a motivuje, jak neztratit směr v dnešní uspěchané době.

Naše Vize:

Naší vizí je stát se hlavním zdrojem pro každého křesťana, z něhož může čerpat podněty pro svůj duchovní rozvoj.

Naše Mise:

Naším posláním je, díky námi pečlivě vybrané nabídce duchovní literatury a doplňkových předmětů, zlepšit duchovní život křesťanů a prohloubit jejich spojení s Bohem, aby se stali zralými a sebevědomými křesťany, kteří budou šířit lásku a Boží slovo dále do světa.

Naše nabídka:

„Slovo pro Tebe“ se soustředí na duchovní literaturu pro dospělé, mládež i děti. Nabízí drobné brožurky s modlitbami a zamyšleními, první misálky a knihy pro malé křesťánky učící o Bohu, knihy pro dospělé a mládež zaměřené na duchovní rozvoj, vztahy i výchovu, a dále také příběhy, svědectví, životopisy nebo romány s duchovní tématikou. Samozřejmostí jsou Bible v krásném podání – cestovní či kapesní verze s obalem se zipem.

Aby nás slovo Boží provázelo celý den, i když zrovna nesedíme u knihy, doplnili jsme nabídku o růžence, kříže, náramky, kalendáře, dřevěné kříže, růžence, ikony, svaté obrázky, krásné a unikátní přívěsky či náramky ozdobené medailonkem nebo křížkem, magnetky, záložky, samolepky aj.

V neposlední řadě u nás naleznete křestní roušky, svíce a svíčky a jiné předměty, které využijete u příležitosti svátosti křtu nebo k prvnímu sv. přijímání.

Doufáme, že se Vám nabídka bude líbit. Pokud Vám něco na našem e-shopu chybí, napište nám. Pokud to bude v našich možnostech, rádi to na náš e-shop přidáme.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení