Richard Rohr#Očekávání Vánoc + dárek k nákupu

Kód: 275
+Dárek k nákupu
Značka: Richard Rohr
159 Kč –13 %
275 Rohr Ocekavani vanoc 9788026212706 01
159 Kč –13 % 137 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Kniha nabízí zamyšlení pro každý den adventu. Vychází z liturgického čtení na daný den a dává čtenáři impulzy k tomu, aby dobu adventního očekávání strávil skutečnou vnitřní obnovou a posilou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Očekávání Vánoc - Adventní zamyšlení

Kniha známého duchovního autora, františkána Richarda Rohra, nabízí zamyšlení pro každý den adventu. Vychází z liturgického čtení na daný den a dává čtenáři impulzy k tomu, aby dobu adventního očekávání strávil skutečnou vnitřní obnovou a posilou. Rohr se staví proti infantilizaci Vánoc a vybízí naopak k tomu, aby se staly opravdovými svátky křesťanské dospělosti. Dává podněty k objevení Boží lásky, velkorysosti, jeho touhy po lidské svobodě. V krátkých, ale moudrých promluvách nabízí na každý den adventu téma, které je možné celý den promýšlet. K tomu slouží i podněcující otázka v závěru, jež obrací pozornost na konkrétní život čtenáře.

Doplňkové parametry

Kategorie: Modlitby a zamyšlení
Typ produktu: kniha
Nakladatelství: Portál
Určeno: dětem 6-12 let
Doba čtení: krátká
Vazba: brožovaná
Počet stran: 88
Rok vydání: 2017
EAN: 9788026212706
ISBN: 978-80-262-1270-6
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Richard Rohr_small

Richard Rohr je americký františkán, mezinárodně uznávaný ekumenicky smýšlející učitel duchovního života a vedoucí exercicií. Narodil se 20. března 1943 v Kansasu v USA. Základem jeho učení je kontemplativní praxe a žitá kenoze (oprošťování se), které se projevují radikálním soucítěním, především se sociálně slabými. Je autorem mnoha duchovních bestsellerů a zakladatelem Rohrova institutu a Živé školy akce a kontemplace. Je jedním z mála teologů, kteří se soustředí na to, jak oslovit muže, aby naplno žili své křesťanství. Je to člověk s velkým osobním charismatem, který dokáže zaujmout i hledající a ty, které oficiální církev neoslovuje.
*převzato z externího zdroje