Michal Zamkovský#Sedm kroků k dobré zpovědi + dárek k nákupu

Kód: 98
Tip +Dárek k nákupu
125 Kč –11 % 111 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
1.7.2022

Knížka Sedm kroků k dobré zpovědi je praktickým pomocníkem, jakousi „duchovní mapou“, která nám ukazuje, jak se vrátit zpět k milosrdnému Otci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Knížka Sedm kroků k dobré zpovědi není jen zpovědním zrcadlem či seznamem hříchů, kterých se dopouštíme, ale především praktickým pomocníkem, jakousi „duchovní mapou“, která nám ukazuje, jak se vrátit zpět k milosrdnému Otci.
Průvodcem na této cestě je známý slovenský redemptorista Michal Zamkovský. Svěžím, a přitom hlubokým způsobem vysvětluje v sedmi bodech základní atributy dobré zpovědi: jak si uvědomit svou hříšnost a velikost Boží lásky, jaký je pravý význam zpovědi, co obnáší dobrá příprava nebo jak dosáhnout dokonalé lítosti. Dále nabízí návod na prožití zpovědi jako setkání s milujícím Otcem, popisuje, o čem má být kající skutek a jak vykročit do života po dobré zpovědi.

Doplňkové parametry

Kategorie: Duchovní rozvoj
Typ produktu: kniha
Klíčové slovo: cesta, hřích, láska, lítost, zpověď
Příležitost: duchovní rozvoj, vzdělávání se
Barva obálky: hnědá
Nakladatelství: Paulínky
Určeno: dospělým, mužům, ženám, chlapcům, dívkám
Doba čtení: krátká
Provedení: text
Vazba: brožovaná
Počet stran: 72
Rozměry: 115 x 175 mm
Hmotnost: 0,07 kg
Rok vydání: 2019
Vydání: 1.
EAN: 9788074503399
ISBN: 978-80-7450-339-9

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Michal Zamkovský_small

P. ThLic. Ing. Michal Zamkovský CSsR je vyhledávaný zpovědník a především řeholní kněz a misionář. Narodil se 7. listopadu 1948 v obci Toporec na Slovensku. V roce 1971 absolvoval stavební fakultu v Bratislavě. V tutéž dobu prožil svou osobní konverzi a začal směřovat ke kněžství. Následujících 19 let až do převratu strávil pracovně v n.p. Skrutkáreň ve Staré Ľubovni. V roce 1973 vstoupil tajně k redemptoristům a zahájil studium teologie. V roce 1980 byl tajně vysvěcen na kněze – navenek žil nadále jako laik, jen intenzivně působil v hnutí Světlo-Život (oáza). Účastnil se sametové revoluce a poté nastoupil do kláštera v Podolínci, kde žije dodnes. V letech 1992–1996 studoval dále teologii v polském Lublinu, v letech 2005–2011 byl provinciálem redemptoristů na Slovensku. Papež František jej v roce 2016 jmenoval misionářem milosrdenství. V Podolínci organizoval mj. mezinárodní školy evangelizace. Díky úzké spolupráci redemptoristů a laiků z komunity Rieka života se klášter stal ohniskem nové evangelizace pro celé Slovensko i pro jiné země bývalého východního bloku.
*převzato z externího zdroje

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení