Michal Zamkovský#Sedm kroků k dobré zpovědi + dárek k nákupu

Kód: 98
Tip +Dárek k nákupu
125 Kč –15 % 106 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.9.2023

Knížka Sedm kroků k dobré zpovědi je praktickým pomocníkem, jakousi „duchovní mapou“, která nám ukazuje, jak se vrátit zpět k milosrdnému Otci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Knížka Sedm kroků k dobré zpovědi není jen zpovědním zrcadlem či seznamem hříchů, kterých se dopouštíme, ale především praktickým pomocníkem, jakousi „duchovní mapou“, která nám ukazuje, jak se vrátit zpět k milosrdnému Otci.
Průvodcem na této cestě je známý slovenský redemptorista Michal Zamkovský. Svěžím, a přitom hlubokým způsobem vysvětluje v sedmi bodech základní atributy dobré zpovědi: jak si uvědomit svou hříšnost a velikost Boží lásky, jaký je pravý význam zpovědi, co obnáší dobrá příprava nebo jak dosáhnout dokonalé lítosti. Dále nabízí návod na prožití zpovědi jako setkání s milujícím Otcem, popisuje, o čem má být kající skutek a jak vykročit do života po dobré zpovědi.

Doplňkové parametry

Kategorie: Duchovní rozvoj
Typ produktu: kniha
Klíčové slovo: cesta, hřích, láska, lítost, zpověď
Příležitost: duchovní rozvoj, vzdělávání se
Barva obálky: hnědá
Nakladatelství: Paulínky
Určeno: dospělým, mužům, ženám, chlapcům, dívkám
Doba čtení: krátká
Provedení: text
Vazba: brožovaná
Počet stran: 72
Rozměry: 115 x 175 mm
Hmotnost: 0,07 kg
Rok vydání: 2019
Vydání: 1.
EAN: 9788074503399
ISBN: 978-80-7450-339-9

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Michal Zamkovský_small

P. ThLic. Ing. Michal Zamkovský CSsR je vyhledávaný zpovědník a především řeholní kněz a misionář. Narodil se 7. listopadu 1948 v obci Toporec na Slovensku. V roce 1971 absolvoval stavební fakultu v Bratislavě. V tutéž dobu prožil svou osobní konverzi a začal směřovat ke kněžství. Následujících 19 let až do převratu strávil pracovně v n.p. Skrutkáreň ve Staré Ľubovni. V roce 1973 vstoupil tajně k redemptoristům a zahájil studium teologie. V roce 1980 byl tajně vysvěcen na kněze – navenek žil nadále jako laik, jen intenzivně působil v hnutí Světlo-Život (oáza). Účastnil se sametové revoluce a poté nastoupil do kláštera v Podolínci, kde žije dodnes. V letech 1992–1996 studoval dále teologii v polském Lublinu, v letech 2005–2011 byl provinciálem redemptoristů na Slovensku. Papež František jej v roce 2016 jmenoval misionářem milosrdenství. V Podolínci organizoval mj. mezinárodní školy evangelizace. Díky úzké spolupráci redemptoristů a laiků z komunity Rieka života se klášter stal ohniskem nové evangelizace pro celé Slovensko i pro jiné země bývalého východního bloku.
*převzato z externího zdroje