Stormie Omartianová#Síla manželčiny modlitby + dárek k nákupu

Kód: 83
+Dárek k nákupu
235 Kč –15 % 198 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Žít v dnešní době v úžasném manželství se jeví mnohé z žen jako nedostižná vize. Jak málo v takové věci věří v sílu modlitby a Boží moc.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Žít v dnešní době v úžasném manželství se jeví mnohé z žen jako nedostižná vize. Jak málo v takové věci věří v sílu modlitby a Boží moc. Autorka zkoušela řešit své problémy v manželství různými metodami – hádáním se, uprošováním, ignorováním, vyhýbáním se, konfrontací, dohadováním se a také populární »tichou domácností«. Trvalo jí, než si uvědomila, že je třeba začít s modlitbou.

Nechme se tedy my, manželky někdy zoufalé, jindy trpící, ale i ty šťastné, které by rády „jen“ podpořily modlitbou svého manžela, oslovit autentickou výpovědí autorky plnou reálného vidění věcí i vlastních zkušeností s modlitbou, která může proměnit vás, vašeho manžela i celé manželství.
Kniha se umístila mezi nejčtenějšími knihami v anketě čtenářů Katolického týdeníku. Autentická výpověď autorky, která do všech svých manželských trápení pozvala Boha. V textu, který je naprosto realistický, sdílí se čtenáři vlastní zkušenost s modlitbou, jež může proměnit jak ženu, která se modlí, tak manžela i celé manželství.

Doplňkové parametry

Kategorie: Modlitby a zamyšlení
Typ produktu: kniha
Klíčové slovo: láska, manželství, modlitba, odpuštění, víra
Příležitost: duchovní obnova, rozjímání
Barva obálky: červená
Nakladatelství: Paulínky
Určeno: dospělým, ženám
Doba čtení: střední
Provedení: text
Vazba: brožovaná
Počet stran: 215
Rozměry: 125 x 200 mm
Hmotnost: 0,22 kg
Rok vydání: 2020
Vydání: 2.
EAN: 9788074503740
ISBN: 978-80-7450-374-0
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Stormie Omartianová_small

Stormie Omartianová je americká křesťanská autorka. Narodila se 16. září 1942 v Tennessee v USA. Je manželkou Michaela Omartiana, s nímž natočila několik hudebních alb, než se spustila její spisovatelská kariéra. Také se objevila v několika amatérských divadelních produkcích v Kalifornii a později se objevila v televizních pořadech na celostátní úrovni.
*převzato z externího zdroje